Didem Kınalı: İbo Show’a çıktığımda ölüm tehditleri aldım, ‘ayaklarından vururuz’ dediler!

Didem Kınalı, geçtiğimiz gün köpeği Şımarık ile Cihangir’de yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Gazetecilerle konuşarak yeni çıkardığı ‘Arsız’ eserinden bahseden şarkıcı, “Biraz rap tarzı gibi olduğu için ön yargı oldu ama güzel tepkiler alıyorum” dedi ve ekledi:

Halen kabullenmemiş, ‘Dans et’ diyen oluyor. Zaten sahnede hem şarkı söylüyorum, hem de dans ediyorum. Sadece dans kostümümü çıkardım. Sıfırdan gelmiş biri değilim. 24 yıl oryantal yaptım. Kostümler çok güzel arkadaşımdı. Yine dans ediyorum dediğim gibi, sadece kostümü bıraktım.

“BOTOSU ERKEKLERE YAKIŞTIRAMADIM”

Rafet El Roman ile Gökhan Özen’in botokslu hali ile gündeme gelmesi hakkında yorum yapan Kınalı, “Niye gizliyorlar? Botoks ve dolgu yaptırdıklarını söyleyebilirler. Erkeğe yakıştıramadım. Yok diyor ama var, belli oluyor” şeklinde konuştu.2

Zamanında istismara uğradığını belirten ünlü isim, “İstismara her yerde uğruyorsun. Ünlü bir yere sahneye çıktım, orada da istismara uğradım. Bazen kadınlar tarafından oluyordu. Oryantal yaptığım dönemde kadınlar para takarken göğsüme dokunuyordu. Onlarda da var, neden anlamıyordum. Sokakta bile istismar oluyor” dedi.

“EN YAKINIMDAN NE TEHDİTLER GELİYORDU!”

Şarkıcı, “Hiç mobbinge uğrayıp, işinizin engellendiği oldu mu?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

Oryantal yaparken ilk İbo Show’a çıktığımda ‘Çıkmayacaksın, ayaklarından vururuz’ mesajları geliyordu. Ölüm tehdidi aldım. En yakınımdan ne tehditler geliyordu! Halen mücadele veriyorum. Bu yoldan geçmiş insanların ekmeğe taş koyması garibime gidiyor. O zamanlar Fahrettin Aslan vardı. Şimdi arka çıkacak patronlar yok.

Cihangir’deki kiracısıyla davalık olan Kınalı, “Sonunda evden çıktı. Arabayı satıp evi tadilat ettireceğim. O kadar büyük masraf var ki! Tavanda oyuk var gökyüzünü görebiliyorsun. Pencereler elde kalıyor. Çıkarma olayı üç yıl sürdü” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir