Cinayet Gibi Sözler! Senin gibi Takcisicileri Küt Küt Vuruyorlar

İzmir’de acımasızca katledilen taksici Oğuz Erge’nin memleketi Aydın’da yaşanan bir olay tepki çekti. Gece saatlerinde taksiye binen bir yaşlı kadın, adresi tarif etmesini isteyen taksiciye önce küfür etti, ardından ise Oğuz Erge cinayetini hatırlatarak “Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar, vursunlar” dedi.

Takside yaşanan o anlar ise araç kamerasına yansıdı.

İzmir’de acımasızca katledilen taksici Oğuz Erge’nin memleketi Aydın’da yaşanan bir olay tepki çekti. Gece saatlerinde taksiye binen bir yaşlı kadın, adresi tarif etmesini isteyen taksiciye önce küfür etti, ardından ise Oğuz Erge cinayetini hatırlatarak “Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar, vursunlar” dedi. Takside yaşanan o anlar ise araç kamerasına yansıdı.

Aydın’da bir taksiye binen yaşlı kadının yaptıkları sosyal medyada tepki çekti. Sürücünün adresini tarif etme ricasına kızan kadın küfürler yağdırdı. Taksi sürücüsü küfür nedeniyle neye uğradığını şaşırırken, hızını alamayan müşteri, İzmir’de vahşice katledilen Aydınlı taksi şoförü Oğuz Erge cinayetine atıfta bulunarak taksiciye hakaretler savurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir